KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13978039
nr 1397 8039
Helen Rex
(f. 1954)
Etsning, Helen Rex (f. 1954), Signerad, EA-upplaga (Épreuve d’artiste), "rosen". Motivet: 33x27cm, yttermått inklusive ram: 54x45cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 17 maj 2021
kl 20:40:19
150 kr